zavřít

Ghost Recon Wildlands doprovodí dokument o reálnem boji s drogovými kartely v Bolívii

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

I kdyby vás třeba Ghost Recon Wildlands nezajímala z hlediska hratelnosti, možná vás zaujme doprovodný dokument, který Ubisoft natočil. Místo tradičních krátkých videí, která zkratkovitě představí dějiště hry, vyjde 6. března plnohodnotný dokument nazvaný prostě Wildlands, který se zaměří na historii boje s drogovými kartely v Bolívii.

Role vypravěče se zhostil Rusty Young, který napsal knihu Marching Powder věnující se osudu Thomase McFaddena, který se namočil do pašování drog v jižní Americe. Právě McFadden bude jedním z těch, kteří se v dokumentu rozpovídají o pašování drog v Kolumbii a Bolívii. Promluví i členové kartelů, včetně jednoho ze zabijáků.

Na druhé straně si diváci vyslechnou svědectví agentů, kteří působili v boji s pašováním narkotik do USA před třiceti lety a i třeba bývalého člena Navy SEAL, který zde operoval – což je ostatně i myšlenka, která stojí za fiktivním scénářem ve hře.

Režisér Colin Offland říká: „Mluvili jsme s lidmi, kteří ví o obchodu s drogami víc než kdokoliv jiný. Ikonické postavy z obou stran zákona, které definovaly neblaze proslulou pověst tohoto kontinentu. Válka s drogami je složitá a my chceme divákům poskytnout doposud neviděný vhled do globálního problému, který se týká nás všech.“ Podívat se můžete i na krátký trailer. 

Tagy: akční third person otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.