zavřít

Geniální krátký film ze světa Far Cry 3: Blood Dragon

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jednička současného nevyhlášeného závodu o nejbizarnější a zároveň nejzajímavější titul má svého černého koně. Far Cry 3: Blood Dragon vypadá, že chce opravdu vrátit vizuální i obsahovou stylizaci šílených osmdesátkových sci-fi, která smrděla papundeklem, studiem a zpocenými herci, kteří se trýznili v kostýmu androida za mzdu, která sotva stačila na půlku nájmu v nebezpečné čtvrti.

Krátký film Blood Dragon: Cyber War přináší přesně tuhle atmosféru, kterou jsme si mohli po revoluci užívat ještě okořeněnou rychlodabingem. V pětiminutové adrenalinové akci se vám představí velitel Bolt Lightning a jeho skvadra věrných androidů, s nimiž si vypěstoval bratrský vztah. Připravte se na strhující výlet do časů, kdy to všechno nevypadalo tak mile směšně. Skoro.

...

Tagy: sci-fi FPS retrofuturistická

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.