zavřít

GDS 2012: Petr Záveský - návrh a vývoj open world prostředí

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dvou přednáškách vývojářů z Warhorse se dnes můžete podívat na videozáznam přednášky Petra Záveského z 2K Czech, který s Romanem Zawadou i Danem Vávrou dříve pracoval. Tuhle a další, řekněme že i důležitější, informace se ale dozvíte na videu.

Petr na záběrech z přednášky krok po kroku vysvětlí, jak se buduje prostředí pro open world hru, konkrétně prostředí městské. Jako člověk, který se podílel na vývoji Mafia II, má Petr Záveský s budováním města do sandoboxové hry dostatek zkušeností, které se účastníkům přednášky, a dnes tedy i vám, nebojí předat. Přesvědčit se však musíte sami na videu, které najdete po rozkliku v článku. Jednotlivé záznamy přednášek z letošního ročníku GDS najdete vypsané za tímto odkazem - pokud vás nějakou podivnou shodou okolností doposud míjely.

Tagy: gds 2012

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.