zavřít

GamesPlay – hrajeme vesmírnou akci Starlink: Battle for Atlas

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubisoft nám dokázal, že k úspěchu nepotřebujete nekonečný vesmír plný procedurálního generování. Je vlastně mnohem lepší držet se při zemi. Starlink: Battle for Atlas nabízí „pouze“ sedm planet k objevení, ale na rozdíl od No Man’s Sky je už od počátku mnohem plnější hrou. Recenze je venku, nyní je načase podívat se na hru i s plastovými lodičkami v GamesPlayi.

Ve Starlinku je jen na vás, kam poletíte a co tam budete dělat. Můžete plnit malé mise pro místní kolonie, věnovat se hlavnímu příběhu, těžit různé materiály, zkoumat roztodivná zvířata, drtit zlou rasu, zachraňovat podmaněné osady, nebo třeba ničit nepřátelské těžící stroje. Ještě mnohem víc vám předvedou Patrik s Vaškem v dnešním videu. Nezapomeňte o sobě dát vědět v chatu na YouTube.

Tagy: vesmír figurky E3 2017

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.