zavřít

GamesPlay – hrajeme steampunkové dobrodružství Sunless Skies

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Plavte se po hvězdách, zraďte svou královnu, zavražděte Slunce, píše se v oficiálním popisku gotického hororového RPG Sunless Skies a tohle všechno a mnoho dalšího můžete skutečně provést. Na GamesPlay pokračování Sunless Sea z roku 2015 jsme si do redakce přizvali erudovanou posilu v podobě Ondřeje Trhoně, kterého při toulání hvězdnou oblohou doprovázel Lukáš Grygar.

V naší recenzi Honza Slavík píše, že je Sunless Skies „slovní klenot, překrásný a podmanivý.“ Pokud vás spojení her a čtení láká, určitě se do měsíc staré steampunkové hry pusťte, anebo si pusťte alespoň náš GamesPlay. Ten totiž spoustu toho čtení obstará za vás. Hraní ani sledování nevyžaduje předchozí znalost Sunless Sea, i když ta určitě pomůže.

Tagy: sci-fi steampunk

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.