zavřít

GamesPlay - hrajeme sportovní taškařici Mario Tennis Aces

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mario je přeborník nejednoho žánru a už dávno neplatí, že mu to jde jen v plošinovkách. Nedávno se díky Mario + Rabbids: Kingdom Battle etabloval i v taktických strategiích, ale teď se vrací k tomu, co mu jde už od roku 2000: tenisu. Rodinka exkluzivních titulů pro Switch se před pár dny rozrostla o Mario Tennis Aces, na který si dnes posvítíme.

Mario Tennis Aces nabízí příběhový mód plný typických podivností, kdy se konflikty mezi postavami neřeší nijak jinak, než více či méně férovým zápasem v tenise. O hloupoučký příběh tu ale pochopitelně nejde – celá hra stojí na solidních, tak akorát propracovaných mechanikách, které prohlubují jinak poměrně přístupný tenis v něco víc.

Naštěstí nechybí ani multiplayer, který si taky ukážeme a rozdáme si to jak proti sobě, tak proti ostatním hráčům v online režimu. Dotazy na Mario Tennis Aces a Switch nám můžete psát během živého vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: sportovní arkáda Mario tenisti

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.