zavřít

GamesPlay - hrajeme Rise of the Tomb Kings, DLC k Total War: Warhammer II

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z pouštních písků se cosi zvedá, a není to roztomilá surikata. Ty obvykle nepochodují v dokonalých formacích ježících se čepelemi, málokdy drandí ve válečných vozech s kosami na kolech, a už vůbec si nerozumějí s vraždícími oživlými sochami. Dnešní video se bohužel nebude týkat malých šelmiček, ale dávných faraonů, co si hodlají podrobit celý svět. Aleš s Vaškem se pustí do Rise of the Tomb Kings, prvního velkého DLC pro výbornou strategii Total War: Warhammer II.

Loni se podle nás nenašla žádná lepší strategie než nejnovější výlet do válkou rozervaného světa, kde se do sebe tentokrát pustili znepřátelení elfští bratránkové zdatně podporovaní dinosaury a obřími krysami, a tak Tomb Kingy pochopitelně nemůžeme ignorovat. Vaškovi se DLC velmi zalíbilo a v recenzi mu nadělil osmičku, a dnes vám před monitorem zkusí demonstrovat, proč tak učinil. Aleš se na recenzi do Levelu teprve chystá, ale jeho hluboké znalosti světa a příběhového pozadí mu coby komentátorovi určitě přijdou vhod.

Chcete-li si s námi v průběhu přenosu popovídat, využijte k tomu chat u videa na YouTube

Tagy: strategie fantasy tahová dlc warhammer

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.