zavřít

GamesPlay – hrajeme plošinovku Yoshi’s Crafted World

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patrik s Adamem považují blížící se plošinovku Yoshi’s Crafted World za jednu z nejočekávanějších her roku a jeden z nich už pár dní skotačí v roztomilém světě z kartonu s plyšovým Yoshim. Do vydání hry zbývá ještě devět dní, ale my jsme se rozhodli využít příležitosti a ukázat vám alespoň půlhodinu ze hry v živém GamesPlayi.

Nintendo plošinovky ve svých zavedených sériích umí, o tom už nás přesvědčilo velké množství titulů. Doufejme, že se mezi ně zařadí i Yoshi’s Crafted World. Hra se snaží zapůsobit na divákovo oko světem, který je celý vytvořený z kartonu.

Navíc se můžete podívat do jeho „zákulisí“, protože každá jednotlivá úroveň se dá hrát pozpátku z druhé strany, kde uvidíte, jak fungují jednotlivá soukolí pohánějící herní elementy. Zároveň můžete celou hrou prohopsat v kooperaci, ale tu si necháme až do dalšího videa po vydání, kde nebudeme svázaní embargem.

Tagy: plošinovka nintendo switch

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.