zavřít

GamesPlay – hrajeme gaučovou řež Super Smash Bros. Ultimate

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nintendo před Vánoci vydalo poslední hru roku 2018, která se okamžitě stala obrovským hitem a všude po světě si vysloužila převážně devítky a desítky. Tou hrou je až přehnaně megalomanská bojovka Super Smash Bros. Ultimate, která se chlubí nejen sedmi desítkami hrdinů napříč aktuálními i dávno minulými tituly spojenými s Nintendem, ale i rozsáhlou kampaní pro jednoho hráče a mnoha módy od klasické gaučové vyvražďovačky přes lokální koop až po online multiplayer s žebříčky.

Nemůžeme vám slíbit, že si v dnešním GamesPlayi ukážeme úplně vše, co Super Smash Bros. Ultimate nabízí. Na to by nám jedno odpoledne asi nestačilo. Ale můžeme vám slíbit spoustu chyb na naší straně, zbytečná úmrtí a další marné pokusy v poražení nepřátel.

Každá postava je logicky jiná, a když jí neobětujete hodiny a hodiny tréninku, tak se do onlinu radši ani nepouštějte. I bez něj máte z hlediska obsahu na mnoho večerů vystaráno. Ale o tom už více ve videu s Adamem a Patrikem. Jako obvykle s chlapci můžete komunikovat prostřednictvím chatu na YouTube.

Tagy: bojovka nintendo

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.