zavřít

Bojovka Super Smash Bros. Ultimate v sobě obsáhne všechny postavy série

Switch

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Super Smash Bros. Ultimate, doposud známá pouze jako Super Smash Bros., bude bezpochyby jednou z největší her letošního roku pro Switch a byla i zdaleka největší hrou úvodního Nintendo Directu na E3. Nintendo si dělá prezentace her po svém, a tak jsme po rychlém sestřihu dostali opravdu velký a detailní pohled na nadcházející bojovku.

Přízvisko “Ultimate” nemá nový Super Smash Bros. jen tak. Ve hře totiž budou úplně všechny postavy, za které jste kdy mohli v sérii hrát. A to včetně těch, které nepatří přímo Nintendu, jako třeba Snake ze série Metal Gear Solid. Nováčkem je pak Ridley, známý fanouškům série Metroid.

Další pozitivní zprávou je, že Super Smash Bros. Ultimate letošní rok opravdu stihne. O fous, ale stihne – hra vyjde 7. prosince a dá se očekávat, že prodá miliony kusů během relativně krátké doby. Bezpochyby nakopne i prodeje Switche, které rozhodně nejsou malé.

Nintendo také nepřekvapivě potvrdilo podporu figurek Amiibo. Všechny figurky ze série Smash Bros. budou fungovat. Nintendo navíc neskončilo jen u jednoho traileru, ale jak už padlo na začátku, dostali jsme opravdu desítky minut záběrů ze hry.

Níže se tak mohou všichni fanoušci podívat na kompletně celý přenos Treehouse, spoustu záběrů z hraní, ukázky všech postav, schopností i jednotlivých arén.

Tagy: bojovka nintendo E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.