zavřít

GamesPlay – hrajeme Dishonored: Death of the Outsider

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Události kolem Emily, Corva a Delilah se možná uzavřely s Dishonored 2, ale zbývá tu ještě jeden aktér, který vás provázel od prvního dílu a chladných ulic Dunwallu. Outsider. V samostatném dílu ze série, který nenese žádné číslo a jen všeříkající název Death of the Outsider se po jeho stopách vydává vražedkyně Billie Lurk, žákyně starého známého Dauda, která chce tohohle poloboha ze světa za oponou prostě zabít. Jaké triky má v rukávu a v čem se její arzenál liší od toho, který měli k dispozici Corvo a Emily vám v GamesPlayi předvede Šárka Tmějová za doprovodu Aleše Smutného.

Death of the Outsider se od prvních dvou her liší hned v několika ohledech. Billie pracuje s jinou výbavou a schopnostmi a nijak ji nesvazuje systém chaosu, kdy množství zabitých ovlivňovalo výslednou podobu světa. Když se vydáte lovit někoho s božskými schopnostmi, nemůžete se na nějaké vedlejší ztráty ohlížet, tím spíš, když jste povoláním vražedkyně. Jak moc se dá rozparádit a zda je kradmý postup pořád uspokojující už si ukážeme ve videu.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: stealth akční RPG adventura steampunk first person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.