zavřít

Friday the 13th představuje teleportujícího se vrahouna Jasona Voorheese

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pátek třináctého jsme zažili minulý týden a vývojáři ze studia Gun Media toho nemohli nevyužít. Chystají totiž hru Friday the 13th podle kultovního hororu z roku 1980. Tvůrci se inspirovali především původním dílem než řadou jeho více či méně povedených pokračování, a v novém videu konečně ukázali, jak se vlastně bude za Jasona hrát.

Hlavní „hrdina“ Jason Voorhees bude jednou z několika hratelných postav, protože Friday the 13th má být primárně multiplayerovka. Singleplayer ale ve hře chybět nebude, a právě kvůli němu vyjde hra o něco později než se původně plánovalo.

Jason bude ve hře očividně takový, jaký byl ve většině filmů: pomalý a smrtící. Jen s tím rozdílem, že má teleport. Když mu bude nějaká nebohá oběť utíkat, může teleportu využít, dostat se jí přímo na tělo a máchnout sekyrou nebo jiným nástrojem.

Friday the 13th bude stát právě na pomalosti Jasona a jeho klidném pronásledování utíkajících obětí skrze temné prostředí známého jezera. To už nám prezentovali vývojáři minulý rok a pořád to vypadá docela slibně. Byť je otázkou, jak zábavné či děsivé takové pomalé pobíhání bude. Přesvědčit se o tom budeme moci letos, kdy hra vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: horor

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.