zavřít

Football Manager 2012 ukazuje zápasový engine a rozhraní

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

O tom, co bude v novém Football Manageru 2012 čerstvé, jsme vám již psali. Nyní už máme k dispozici dvě videa, v nichž uvidíte nový zápasový engine, který se krůček po krůčku každým rokem zlepšuje a blíží, veeelmi pozvolna, pocitu, který zdánlivě můžete mít z reálného zápasu - chybí jen smrad z cigaret, vulgarity od někoho jiného než jste vy a samozřejmě vůně klobásky, která vás vžene do nekonečné poločasové fronty. Také se podívejte na souhrn možných pohledů na hřiště a až se vynadíváte tichého videa, nakoukněte dovnitř článku.


Tady je zase kratší seznámení s novým, silně modifikovatelným rozhraním. To vám umožní mít cca až devět panelů na obrazovce, nicméně záviset to bude na vašem rozlišení. Jinak si v galerii prohlédněte první screenshoty, ale vzhledem k jejich nízké kvalitě moc detailů nevyčtete. Ano, některé obrazovky jsou jasně nové, ale byli bychom rádi, kdyby tvůrci vydali obrázky s vyšším rozlišením. Ale hlavně, aby už tu hra byla. Cesc v Barce, Citizens si dělají zálusk na titul, Chelsea sází na mladého génia na trenérské sesli, PSG přetéká penězi a náš nároďák hraje tak strašně, že jej snad každý bude muset Bílkovi vyrvat z ničitelských rukou.

Tagy: simulace sportovní

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.