Finn v novém videu představuje, co vás čeká ve Star Wars: Battlefront II
zdroj: Archiv

Finn v novém videu představuje, co vás čeká ve Star Wars: Battlefront II

26. 9. 2017 18:46 | Video | autor: Václav Pecháček |

Kdybyste si náhodou nebyli jistí, co všechno si na vás DICE chystají ve Star Wars: Battlefront II, John Boyega vám podá pomocnou ruku. Představitel Finna ze sedmé epizody, a zároveň nadšený hráč vám v dlouhé videoukázce povykládá o všech možných herních módech, hrdinech a mapách, na nichž se budete moci spolu s kamarády vzájemně střílet, zmíní se i o kampani, a navíc ještě naznačí, jaké postavy si vývojáři připravují do budoucna pro svá neplacená DLC.

18 lokací oproti 4, 14 hrdinů oproti 6, 39 vozidel oproti 11. Dvojka bude jednoznačně mnohem větší než jednička, což je jedině dobře, protože ta obsahem vážně zrovna neoplývala. Pokračování nabídne taky dost obsáhlý systém bojových tříd, kde si můžete vybrat schopnosti i zbraně a stvořit si svého ideálního bojovníka.

Když nastřádáte dostatek takových či onakých bodíků, můžete na bojiště přivolat mocné posily. Buď to budou zmiňovaní hrdinové, nebo vozidla – pozemní i vzdušná. A kdyby vás to ve stíhačkách hodně bavilo, čeká vás speciální mód, kde si můžete zalétat třeba v Millenium Falcon. Módy kromě toho zahrnují Blast - rychlý boj na blízko, Strike - strategickou bitvu o kontrolní body, Heroes vs. Villains, kde si to proti sobě rozdají hrdinové, a Galactic Assault - válku 20 proti 20.

zdroj: Archiv

I v novém díle narazíte na speciální kartičky modifikující vaše schopnosti, ovšem chystaný systém prý bude od toho starého téměř nerozeznatelný. Karty vám budou padat z beden, nebo si je můžete sami vyrobit. Tady se dostanou ke slovu mikrotransakce, což může být problematické a leckoho by to mohlo naštvat, přestože se k bednám samozřejmě dostanete také pouhým hraním. Uvidíme, zda si EA u fanoušků získala dostatečné množství dobré vůle svým rozhodnutím rozdávat DLC gratis.

Já jsem nejvíc ze všeho zvědavý na to, jak bude vypadat nová singleplayerová kampaň. První ukázky naznačují, že by mohlo jít o poměrně originální počin, viděný ze strany poraženého Impéria, což je rozhodně zajímavá perspektiva. Jestli velitelka Iden Versio a její elitní imperiální komando naplní svůj potenciál, to se ukáže 17. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články