zavřít

Fanfilm Fallout: Lanius se chystá na premiéru s temným teaserem

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Včera to byl filmeček Fallout: Nuka Break – Red Star, dnes se do světa nesmrtelného Falloutu vracíme s jiným fanouškovským filmem. Je to už přes půl roku, co jsem psal o chystaném fan snímku Fallout: Lanius, který se věnuje osudům záporáka z Falloutu: New Vegas, legáta Lania. Během filmu se přerodí z hrdého (až příliš hrdého) válečníka z pustin v klíčovou osobu Caesarových legií - zničí přitom svůj vlastní kmen.

Australský tým filmařů kolem producenta, režiséra a hlavně falloutovského nadšence Wadea Savage posbíral peníze do dokončení snímku před několika měsíci skrze crowdfunding a o víkendu by měl představit kompletní film na výstavě PAX Australia. Jak to bude s další distribucí mimo Austrálii ovšem zatím neví.

Když o videu v titulku uvedu, že je temný, nemyslím tím výjimečně atmosféru, ale fakt, že je v něm po většinu času kulové vidět. Sice se nakonec ze všeho vyloupne na trůnu sedící Lanius, ale asi bychom vzali za vděk komplexnějším trailerem se záběry z finální podoby snímku. Takto holt musíme vzít za vděk Laniem v tmavém tunelu a čekat, kdy Fallout: Lannius vyjde nějaký digitální model distribuce. Jistě se vyplatí sledovat Youtube kanál snímku.

Tagy: Fallout (série) sci-fi postapokalyptická fanfilm

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.