zavřít

Fandové Warhammer 40K si mohou koupit vstup do alfa testu diablovky Inquisitor – Martyr

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Neocore Games spustili uzavřenou alfu své diablovky ze světa Warhammer 40,000, která kromě jeho názvu nese i podtitul Inquisitor – Martyr. Dostanete se do ní skrz The Founding, což znamená, že si prostě koupíte jednu z verzí hry v jejich digitálním obchodu. Ta nejlevnější vás vyjde na 40 dolarů a v jejím rámci dostanete samozřejmě hru, přístup do alfy i bety a jméno v credits. Spuštění této alfy doprovází i nový trailer.

Je třeba zdůraznit, že aktuální beta má k finální hře opravdu hodně daleko. Jde o několik misí, předvádí spíše rámcový koncept, postavy nemají ani všechny schopnosti a samotné mise jsou kratičké. Už v nich ale funguje, alespoň zčásti zničitelnost prostředí. Nicméně ta, stejně jako souboje, mise, systém zisku kořisti ještě musí být dokončené, a to i na základě ohlasů na Founding fázi.

Neocore Games se úmyslne v tomto okamžiku vyhýbají early accessu na Steamu, protože nechtějí hru prodávat široké veřejnosti, ale mít v alfě menší počet hráčů, kteří ví, že by si hru tak či tak pořídili a ví, do čeho jdou a tedy poskytnou relevantní feedback. Ostatně, od toho se bude odvíjet i vydání plné verze hry. Momentálně mají Neocore Games stanovený jako cíl třetí čtvrtletí tohoto roku, ale pokud bude třeba, klidně vydání posunou.

Pokud jste už viděli trailer výše, nejspíše vás zarazilo, že v něm zase není nic ze samotné hry. Nicméně, tvůrci nijak nelimitují nahrávání videí na Youtube, takže už jde najít několik záznamů hraní, které celkem dobře ukazují základy hry. Na jeden z nich se můžete podívat pod článkem. Je vidět, že jde opravdu o rozpracovanou hru, ale potenciál je zřejmý už teď.

Prostředí má ten správný „čtyřicítkový“ styl a i když jsou animace ještě dost hrubé, takový Hellbrute vypadá vážně dobře, podobně jako váš inkvizitor a jeho hlášky „Purge the Unclean!“ pomáhají doladit atmosféru. Myslím, že tento výlet do temné budoucnosti by se mohl povést. Warhammer 40 000 Inquisitor – Martyr vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: akční Warhammer 40,000 diablovka

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.