Dvě tváře závodění na videích z Forza 5 a NfS: Rivals
zdroj: tisková zpráva

Dvě tváře závodění na videích z Forza 5 a NfS: Rivals

11. 11. 2013 15:58 | Video | autor: Aleš Smutný |

Vydání next-gen konzolí je za rohem a nemalá část hráčů bude chtít mít na své next genové platformě i nějaký ten závodní titul. U Xbox One je jasné, oč půjde, protože vyráží do launchového boje se svou vlajkovou stájí Forza Motorsport a jejím pátým dílem. Předvádí se tentokrát dokumentem ze zákulisí, v němž se podíváte i k McLarenu.

Neznamená to ale, že neuvidíte nic ze samotné Forzy 5, protože vyprávění doprovází i záběry z hraní. Což je dobře, protože občas je mudrlantování o tom, jak obě firmy sdílí stejnou filosofii, poněkud únavné.

PlayStation 4 na tom bude v době vydání jinak. Nebude mít k dispozici exkluzivní závodní hru, ale pro launch bude plnit roli závodního titulu chystaná automobilová akce Need for Speed: Rivals. Ta se předvádí hned dvojicí videí, jedním z PS4 a druhým z Xbox One, na němž tento multiplatformový titul vyjde samozřejmě také. Rozdíl mezi oběma tituly je zřejmý na první pohled.

...

Tam, kde Forza sahá po ryzím prožitku z jízdy, se Rivalové řítí akční, dynamickou jízdou se spoustou nadsázky a šílených triků v boji mezi závodníky a policisty. Což neznamená, že by měl být jeden přístup horší, než ten druhý. Jen se sympaticky demonstruje diverzita samotného závodního žánru. Můžete i porovnat obě verze Rivals pro next-gen konzole, ale osobně už je nimrání se v tom, kde se co vykreslilo o chlup lépe, mimo mé rozlišovací schopnosti i zájem.

...

 

...

Nejnovější články