zavřít

Dvacetiminutové video předvádí singleplayerovou misi Ghost Recon Wildlands

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Taktická stealth akce Ghost Recon Wildlands krátce před vydáním (9. března) představuje singleplayerovou část hry v dvacet minut dlouhém videu komentovaném jedním z hlavních designérů hry. Wildlands nebude mezi singleplayerem a multiplayerem příliš rozlišovat, což znamená že i během sólování vás doprovází trojice parťáků.

Těm můžete zadávat příkazy a klidně je můžete nechat stát opodál a jít po nepřátelích sami. To ostatně vývojáři ukazují na videu, které sice začíná silně akčním stylem, ale zanedlouho přejde do pomalého taktického stealth postupu.

Tím pádem uvidíte práce s dalekohledem, s dronem, omračování nepřátel a hodně stylové synchronizované střílení nepřátel společně s parťáky. Dojde také na sbírání surovin, lehký náhled na RPG systém a opět akční pasáž ve formě úniku v autě.

Ghost Recon Wildlands jsem si byl tento týden zahrát v Paříži a příští týden se s vámi budu moct podělit o dojmy z hraní téměř finální verze hry, včetně exkluzivních záběrů z hraní.

Tagy: akční third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: UbiSoft

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.