zavřít

Dungeon crawler Underworld Ascendant jde na ruku vypočítavým hráčům

Windows MAC Linux

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Warren Spector a Paul Neurath se v devadesátých letech minulého století zasloužili o opěvovanou sérii Ultima Underworld, na kterou navazují svým současným projektem Underworld Ascendant. Ten se konečně dočkal svého prvního traileru, který – jako snad všechny předchozí zprávy – klade důraz na hráčovu vynalézavost.

Underworld Ascendant zkrátka nechce být jen dalším dungeon crawlerem z pohledu vlastních očí, kde jen bezduše kosíte kostlivce, taháte za páky a hýbete bednami. Tedy, přesně to tu samozřejmě budete dělat, ale nikdo vás k tomu nebude nutit. Cest k vyřešení hádanek a pastí je nepočítaně. Třeba takové zamčené dveře. Můžete najít jinou cestu, pokusit se o vypáčení zámku, nebo je prostě sežehnete kouzlem či pochodní.

Jak si poradíte s ikonickými houpajícími se sekyrami? Zkusíte jimi proběhnout? Postavíte jim něco do cesty? A co takhle použít plody lepivé rostliny, které přišpendlí ostří ke stěně? Fantazii se zkrátka meze nekladou a tvůrci tuto pravdu šíří, kde se dá.

Nejen v novém traileru níže, ale i ve dvou vývojářských deníčcích pod ním. Ty vás nechají nahlédnout na různé postupy řešení problémů a prozrazují třeba i dabing hlavní postavy – uslyšíte hlas Stephena Russella, neboli Garretta ze starých Thiefů, Corva z Dishonored atd. Underworld Ascendant vyjde ještě letos na PC.

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.