zavřít

Drsná Karkulka z Woolfe - The Red Hood Diaries začíná svou cestu za pomstou v early accessu

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Vypadá to, že tahle pohádka dopadne dobře. Woolfe - The Red Hood Diaries je nezávislá skákačka s důrazem na akci, steampunk a drsnou hlaví hrdinku, která si to jde vyřídit s industriálním magnátem a jeho konspirací pomocí ostré sekery. Hra prošla Kickstarterem, který zajistil potřebné zdroje na dokončení v takové podobě, jakou si přáli autoři a nyní vstupuje do Steam Early Access. Ovšem pozor! Ne s vidinou „až to doděláme, tak to bude,“ ale s datem vydání stanoveným na 17. března.

Znamená to, že early access v tomto případě slouží opravdu jako betatest, kde hráči vyzkouší úrovně, dají vývojářům vědět co by ještě šlo pozměnit (a co už by asi nešlo, vzhledem k tomu, že hra vyjde za dva měsíce). Nejde tedy o vydělávání na další vývoj s mlhavou vidinou plné verze někdy za pár měsíců.

V plné verzi oproti té v early access najdeme ještě trochu jiný level design, boje s bossy, které budou upraveny v rámci názorů komunity a celkově prý bude hra vypulírovanější. Také zde nebude kvůli spoilerům finální boss a rozuzlení příběhu. Osaháte si ale dva ze tří celkových hlavních bossů a následně tvůrcům sdělíte jak se vám jednotlivé části líbily a co by bylo třeba změnit a to platí i pro level design. Nedělám si sice iluze o tom, kolik se toho dá do 17. března stihnout, ale dá se čekat, že kdyby byly velké protesty proti některým mechanismům, tým klidně vydání posune.

Za early access verzi Woolfe - The Red Hood Diaries nyní zaplatíte velmi rozumných 10 eur, což je vzhledem k tomu, jak sympaticky hra vypadá, skoro za hubičku. I recenze z alfa verze, které jsou na Steamu zní veskrze pozitivně. A prostě odolat vážně drsné Karkulce, která kolem sebe hází hlášky jako „nemám matku, otce ani strach“ a rozhání se sekerou prostě nejde.

Tagy: akční steampunk plošinovka

Zdroje: VG247,tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.