zavřít

DiRT 4 předvádí v novém videu rallycross mód

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

DiRT 4 už klepe na dveře a kromě klasické rallye nabídne také disciplínu rallycross v podobě samostatného módu. Formát, ve kterém jezdí bleskově rychlá auta (se zrychlením z nuly na sto pod dvě vteřiny) po trati s různými povrchy. Asfalt střídající se se štěrkem prověří vaše jezdecké schopnosti podobně jako jednotlivé tratě.

Těch bude ve hře hned několik, včetně Lohéac Bretagne, Montalegre, Lydden Hill, Hell a Holjes. Závodit na nich budete v Supercars, RX2, Super1600, Group B a Crosskarts. Vždy jde přitom o velmi rychlé adrenalinové závody na čtyři až šest kol s tím, že každé auto musí dokončit alespoň jeden „Joker Lap“.

Tedy jedno kolo na stejné trati, jen s jednou menší zajížďkou – speciální částí trati, která dané kolo protáhne o dvě či tři vteřiny. Pokud byste Joker Lap vynechali, penalizace vás nemine. Závodníci soupeří ve čtyřech kvalifikačních závodech předtím, než se ti nejlepší z nich dostanou do semifinále, a nakonec i samotného finále. DiRT 4 vyjde už 9. června na PC (Windows), PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: rallye Závodní rallycross

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.