zavřít

Dinosauří akce Primal Carnage představuje dvě povolání

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Primal Carnage určitě nebude hitem sezony. Je to hra malá, ne zrovna krásná, ale to neznamená, že musí být špatná. Následující video představuje dvě povolání... i když povolání... Na jedné straně je to Trapper, na druhé Raptor, což není ani tak povolání jako druh. Každopádně se tak představí obě části téhle multiplayerovky, tedy hraní za dinosaura i člověka.

Nutno říci, že mi přijde zábavnější ona část za člověka, protože útoky raptora nevypadají nějak extra zábavně. Vlastně se zdá, že umí jen skákat a místo nějakého čelního útoku, který by končil rozervaným homo sapiens, se musí motat kolem dokola a nesměle okusovat. Ale třeba nevytáhl raptor všechny triky z rukávu. Kožního rukávu. Hra se nyní chystá do bety, tak uvidíme, jak dopadnou první reakce.

Tagy: akční sci-fi multiplayer

Zdroje: Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.