zavřít

Dead Rising 3 konečně vypadá jako následovník série

Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Od oznámení třetího Dead Rising jsem měl obavy, že se ze série definitivně stane suchopárné porcování zombíků s varietou možností ale mizivým zápalem. Poprvé mám ze záběrů od Capcom Vancouver pocit, že snad duch prvního (a nejlepšího) dílu tak úplně ztracen nebude.

Jistě, vývojáři nadšeně blekotající o tom, jak je super, když rozřezáváte zombii a kolem cáká krev a vnitřnosti, vypadají přesvědčivě jako podomní prodejce energií. Ale když za hru mluví záběry, je to o něčem jiném. Dead Rising 3 vypadá opravdu hezky, tak správně ohnile, oslizle a animace stáda zombíků vypadá i přesvědčivě. Hlavně sem ale nakukuje tolik potřebná absurdita, na níž bude třeba stavět.

Obouruční podomácku vyrobené samopaly, policejní zombík, zombík – handeggista, plamenný meč, scéna ve wrestlingovém ringu a nakonec i pan Medvídek vypadají skvěle. Samozřejmě je důležité, aby zde byl jistý balanc mezi šíleností, humorem a vážně míněným příběhem. Slušelo by se dodat, že zde samozřejmě nesmí chybět ani až frustrující obtížnost, ale to jsem tak trochu předem vzdal.

...

Tagy: zombie sandbox

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.