zavřít

Další epizoda Spartan Ops k Halo 4 přinese Ruku Didactovu

Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Čtvrtá epizoda kooperativního příběhového DLC Spartan Ops k Halo 4 vyjde během dneška a v...

Čtvrtá epizoda kooperativního příběhového DLC Spartan Ops k Halo 4 vyjde během dneška a v jejím rámci se představí další kus příběhu Halo 4 či spíše jeho doplnění. Dr. Halsey řeší komunikaci z neznámého zdroje, Thorne odhaluje kořeny programu SPARTAN a hlavně, na Requiem se objeví válečník Sangheili, který si říká Ruka Didactova, a jak už z jeho titulu vyplývá, nebude lidem nakloněn.

Celé Spartan Ops se ukázalo být hodně sympatickým projektem, který může prodloužit životnost hry. Tenhle samotný trailer možná není z nejdelších, ale dobře prezentuje grafickou podobu animací obličejů z Halo 4, nad níž se dá jen tiše obdivně vzdychat.

Tagy: sci-fi multiplayer dlc FPS kooperace

Zdroje: Halo Waypoint

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.