zavřít

Další díl Borderlands už má trailer, ale k plnohodnotnému oznámení dojde až zítra

Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Na regulérní třetí díl série Borderlands si brousí zuby kdekdo a už nějakou dobu prosakují ven náznaky, že by se něco takového mohlo stát skutečností. Gearbox v uplynulých dnech na svém Twitteru lákal na oznámení několika nových her. Oznámení, která proběhnou na zítra startující výstavě PAX East. Borderlands tam nebudou chybět, čehož je důkazem nový teaser.

Gearbox uveřejnil nové video nazvané jednoduše Borderlands Teaser – Mask of Mayhem. Nedošlo tedy k vyloženému oznámení Borderlands 3, ale nějaká nová hra z tohoto světa nás určitě čeká. Video neobsahuje žádné záběry z hraní, pouze pohledy na obrovské sousoší, ve kterém je k vidění spousta známých tváří.

Jde tedy spíš jen o ujištění, že čekání bude brzy konec. Gearbox odhalí nové Borderlands už zítra v 19:00 našeho času na výstavě a svých oficiálních stránkách. Tak snad nepůjde o nějaký free-to-play battle royale na mobily, ale pořádnou hru, kterou si fanoušci po tak dlouhém čekání zaslouží.

Tagy: akční sci-fi kooperace western borderlands

Zdroje: GamesRadar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.