zavřít

Čtvrthodina z démonického survival hororu Agony vám ukáže, jak to chodí v pekle

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Agony může být pro někoho stejně nechutná, jako zajímavá. Pravdou je, že jde minimálně o originální prostředí, v jehož kulisách si zahrajeme možná obyčejný, ale možná taktéž originální survival horor z pohledu vlastní očí. Polští tvůrci z Madmind Studio pustili ven už několik videí a dnes přihazují další, čtvrthodinové záběry z hraní.

Ty vás zavedou do lesa umístěného v samotném centru pekla. Uvidíte, jak hlavní hrdina využije tělo jednoho z mučedníků a po odporném prostředí se nechá provádět démonickým hlasem s cílem najít Red Goddess.

Agony se pro slabší povahy opravdu nebude, byť některé nápady zní docela zajímavě. Ve hře totiž celou dobu nehrajete za nikoho konkrétního a jen tak bloumáte peklem v podobě utrápené duše bez vzpomínek a minulosti. Ze své pozice pak můžete ovládat jiné lidí, a dokonce i některé jednodušší démony.

Váš konečný cíl je přitom logický – peklo není zrovna nejlepší místo kde trávit volný čas, a tak musíte najít cestu ven. S vydáním Agony se počítá ještě na letošní rok, a to pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: peklo horor akční survival first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.