zavřít

Cesta ke zničení nepřátelského Avatara povede v Conan Exiles zabitím hráče, který jej vyvolal

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Akční survival s budovatelskými prvky Conan Exiles vstoupí zanedlouho do programu předběžného přístupu, a tak je předmětem dnešního videa poslední ze tří pilířů hratelnosti: Dominate, tedy něco jako ovládnutí. Nejde přitom jen o nepřátele, ale i celou zemi. Ve hře můžete stavět budovy a pokud si na nějaké ploše vyznačíte a postavíte tábor, už tam nemůže stavět nikdy jiný. Leda by vás z místa vyhnal, zabil vás, nebo se s vámi spolčil a vytvořili byste společný klan.

Ne každý bude chtít ale vyjednávat o podmínkách klanové spolupráce, a tak byste se měli připravit na souboje. Čím větší základnu máte, tím větší území bude pod vaši správu spadat. S velkým územím ale přichází velká zranitelnost, a tak hodně záleží na tom co kde postavíte. Proto byste měli využít skály, útesy, soutěsky a podobně důležitá strategická místa.

Při budování byste měli taky zvážit přítomnost klíčových surovin, z nichž pak vyrábíte výstroj a výzbroj. V základně veškerý svůj čas trávit nebudete, a proto je dobré si ji pořádně opevnit a připravit obranu. Ta se může skládat i z dobrovolníků, které ulovíte a přitáhnete na provaze zpátky do báze. Tam pak pro vás budou otročit a někteří z nich mohou být třeba i lučištníky.

Dokonce můžete najít legendárního lučištníka s vlastním unikátním jménem, který se bude o vaši základu bít do roztrhání těla. V novém videu se můžete podívat také dalšími záběry na obří Avatary, s jejichž pomocí zničíte nepřátelskou základnu během chvilky. Avatara přímo ovládáte, ale je závislý na vyvolávači.

Ten je po celý „život“ Avatara zranitelný – stačí ho jen zabít a společně s ním padne automaticky i obří Avatar. Najít vyvolávače by přitom neměl být takový problém, vzhledem k tomu, že hra vám ho sama ukáže na mapě. Horší už může být se k němu dostat, pokud si ho nepřítel střeží jako oko v hlavě. Conan Exiles otevře své brány v rámci předběžného přístupu na PC už 31. ledna, zatímco hráči na Xboxu One se dočkají někdy v průběhu jara.

Tagy: fantasy multiplayer survival sandbox

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.