Brněnský Madfinger přichází s mobilní 5v5 střílečkou Shadowgun War Games
zdroj: Archiv
Video

Brněnský Madfinger přichází s mobilní 5v5 střílečkou Shadowgun War Games

14. 2. 2020 13:43 | autor: Šárka Tmějová |

České studio Madfinger Games můžete znát díky jejich úspěšné mobilní střílečce Shadowgun Legends, která má mimo jiné také charitativní rozměr – pomáhá dětem žijícím v oblastech zasaženými válkou. I jejich nová hra je akcí pro mobilní telefony, tentokrát čistě PvP pět na pět. S plejádou hrdinou se na svých displejích můžete oddávat módu Capture the Flag nebo klasickému týmovému Deathmatchi.

Nejnovější přírůstek do oceňované série Shadowgun, která eviduje přes 50 milionů hráčů po celém světě, vychází v těchto dnech na iOS a Android. Free to play taktická střílečka si ještě před plnohodnotným vydáním připsala rovnou 1,5 milionu předregistrovaných hráčů, takže se zdá, že si Češi na své konto herních úspěchů připíšou další hit.

Každý z hrdinů má unikátní schopnosti a trochu jiný bojový styl, který si dále můžete přizpůsobit pomocí zbraňového arzenálu. Shadowgun War Games obecně kladou důraz na rychlou akci, která nicméně zůstává přístupná širokému publiku. V podstatě jde o takový Overwatch na mobily; popularita titulů jako Call of Duty: Mobile nicméně dokazuje, že se střílečky dnes dají hrát i na kapesních zařízeních.

zdroj: Archiv

Jelikož jde o free to play titul, monetizaci řeší hned dvojice battle passů. Oba fungují na bázi tříměsíčních sezónních cyklů, první z nich Madfinger prodává za 9,99 dolarů a najdete v něm dodatečně výzvy, bonusové zkušenosti a exkluzivní skin. Ten druhý, který v nezlevněné podobě vyjde na 49,99 dolarů, obsahuje ještě herní měnu, víc kosmetických vylepšení a další bonusy.

Shadowgun War Games ke stažení naleznete na Google Play a na App Store.

Nejnovější články