zavřít

Brány Skeldalu 3: Sedm mágů předvádí kouzla hudební magie

iPad iPhone Android Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Další díl fantasy Brány Skeldalu Jindřicha Rohlíka vzniká primárně pro mobily (a později se podívá i na PC) a potvrzuje návrat ke svým RPG, přesněji řečeno dungeonovým, kořenům. Jak vám ukáže nejnovější vývojářský deníček, to, že hra vzniká pro mobily, rozhodně neznamená, že by snad měla být zjednodušená. Protože systém hudební magie působí v prostoru krokovacích dungeonů velmi unikátně.

Teoreticky není třeba nic dodávat, protože vše důležité je řečeno ve videu. Osobně se mi líbí, že opět půjde rozdělovat partu, ale ještě více se mi zamlouvají detaily jako je ten, že efekt hudebních kouzel se mění v závislosti na vzdálenosti od hrajících mágů (v partě máte jen mágy). Celkově působí vytvoření strategie spočívající ve složení hudebního kouzla a nutného rozdělení party na podporující "hudebníky" a aktivně zapojené "bojovníky" sympaticky komplexně.

Navíc, kromě kobek se zjevně podíváme i pod vodu a do dalších prostředí, jak vám ukazuje konec videa. To jen zvyšuje očekávání fandů dungeonů, na něž zjevně bude hra cílit primárně. Nutno říci, že ačkoliv jde o titul na mobilní platformy, to Sedmi mágům i sluší. Ale o grafiku tu moc nejde. Jsem si celkem jistý, že pokud se i další herní prvky udrží na této úrovni (která rozhodně nepůsobí triviálně), čeká nás pořádný dungeon, kterých je na mobilech a tabletech (ale vlastně i na PC) pořád pohříchu málo. Kdy Brány Skeldalu 3: Sedm mágů vyjdou zatím netušíme.

Tagy: RPG dungeon

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.