zavřít

Bossové z MG Rising: Revengeance jsou řádně bizarní

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jedno z kouzel série Metal Gear je bez pochyby ona japonská podivnost. Ta se ve hrách se Snakem projevovala různě ve všemožných oblastech. Vždy byla ale jasná na první pohled - šlo už o samotný design postav i zbraní. A už od prvního dílu (teď myslím toho “prvního” z roku 1998), byli v sérii i hodně zajímaví protivníci. Přičemž s každým dalším dílem to bylo divnější a zajímavější. Metal Gear Rising: Revengeance v trendu očividně pokračuje a v novém videu vám dokáže, že Konami vývojáře v Platinum Games nijak nekrotí. Oni jim spíš do piva ještě něco přilévají.

V aktuálním videu nás Platinum seznámí se čtyřmi bossy a minimálně dva z nich vystihují frázi “over the top” lépe, než spousta momentů z předchozích dílů série. Ale nutno uznat, že do univerza a stylu MGR:R sedí. Jako první se vám představí slečna Mistral, která je ještě relativně ok. Má po ruce šikovné chodící robůtky, kteří vám nedají pokoj. Když už se jich ale zbavíte, tak mohou jejich končetiny od těla odpojit a připojit je na záda Mistral, která má pak mnoho, mnoho párů rukou. Goro hadr.

To takový pan Monsoon má sice dvě ruce a dvě nohy, ale jen tak ho nerozsekáte. Je totiž skládací, a když na to dojde, rozloží se na malé kousíčky. Což je proti Raidenovi jistě hodně užitečná věc. Skladba jeho těla je natolik flexibilní, že se může rozpůlit, a tak zatímco bojujete s trupem a rukama, ze zadu do vás kopou jeho nohy. To je už přeci jen trošku úsměvné. A když dáte Monsoonovi šanci, rozpíchá vás dvojicí trojzubců na... Na pořádný cedník!

Třetím do party je Sundowner, který může mít dva meče na jedné ruce, a když bude potřeba, seřeže vás třeba komínem. Navíc když půjde do tuhého, vytáhne ze zad nějakou japonsou variaci na solární panely, se kterými se může nejen krýt, ale ještě vás s nimi hezky srovná do latě. Sok k pohledání. Jako poslední se nepředstaví Samuel, kterého si tvůrci raději nechali jako překvapení. Ten na vás ale nebude sám, bude mít k ruce hezkou robotickou šelmu...

Tagy: akční 3rd person

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.