Battlefield V konečně vypadá jako opravdový Battlefield
zdroj: tisková zpráva

Battlefield V konečně vypadá jako opravdový Battlefield

9. 6. 2018 22:49 | Video | autor: Aleš Smutný |

Konference Electronic Arts je za námi a samozřejmě došlo i na Battlefield V, který se poprvé prezentoval, řekněme nepříliš povedeným trailerem. Čekali jsme popravdě, že EA bude hře věnovat víc času, ale na to zjevně dojde až na tiskové konferenci Microsoftu. Prozatím tedy DICE ukázali jen „multiplayerový trailer“ a také oznámili, že ve hře bude zakomponovaný battle royale mód, zvaný prozaicky jen Royale. Což není tak překvapivé, ale nemyslím, že je to věc, která hráče zrovna k Battlefield V potáhne.

Osobně jsem byl ale rád za to, že se hra prezentovala temnějším, depresivnějším trailerem, ze kterého více znělo zoufalství války. Samozřejmě, můžete si říct, že to je jen filmeček, ale hra třeba opravdu bude vypadat jako rozjuchaný akční film. Nicméně, ke hře se zjevně ještě před tiskovkou dostali vybraní youtubeři a mohli si natočit video. Jejich komentář není tak důležitý (byť Westieho jako zdroj informací minimálně o Battlefieldu 1 doporučuji), jako spíše to, že předvádí hru, která vypadá… inu jako jednička v prostředí druhé světové války.

zdroj: Archiv

Záběry jsou z Operations, což je opět bitva na fáze jako v jedničce. Opět máte útočníky o obránce, tentokrát musí útočníci zničit několik flaků. Pokud se tak stane, opět se se přesunete do situace o den dál, kdy mají útočníci jiné cíle, přičemž na bojiště se promítne i to, jak moc se dařilo které straně. V sérii videí, která najdete v tomto playlistu najde i to, jak funguje budování obranných pozic, destrukce, squady apod.

Osobně vypíchnu jako zajímavá dvě videa níže, tedy od Westieho a jackfragse, která více ukazují ze hry. A ano, mohu konečně s klidem říct, že se těším, jelikož první trailer působil jako protiklad tomu, co fanoušci Battlefieldu čekají. Ale tenhle sníh, bahno, špína a exploze (chci Ardeny!) na mě působí dobře. Na další informace a souvislejší představení multiplayeru, kampaně a možná i Royale módu si počkáme na zmíněnou konferenci Microsoftu.

Nejnovější články