zavřít

Atmosférický „představovací“ trailer na Halo: Forward Unto Dawn

Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

O tom, že kampaň na Halo 4 bude doprovázet štědře placený webový seriál Halo: Forward Unto Dawn, který bude následně přetvořen do podoby hodinu a půl dlouhého snímku, jsme už párkrát psali.

Od začátku je jasné, že nemůžeme čekat hollywoodský blockbuster, ale dle trailerů se začíná vše profilovat příjemně atmosféricky.


Nejvíce asi tento konkrétní trailer ocení ti, které zajímá obecně vše kolem světa Halo, tedy i knížky a komiksy. Ač formálně jednoduché, video s jednotlivými kadety dokáže vdechnout život světu, který potřebuje posílat do války i mladé ročníky (což se děje vždy, když dojde na civilní nábory), což vyobrazují jednotlivé drobné příběhy daných rekrutů. Sice to nezaručuje, že seriál samotný nebude mít spoustu děr (triková stránka pořád působí jako Damoklův meč), ale pro fandy je to příjemné plus.

Tagy: film sci-fi FPS

Zdroje: Machinima

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.