zavřít

Angařan Jaal z Mass Effect: Andromeda představuje typického zástupce své rasy

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nový kousek vesmíru, nové rasy. I když ne úplně. Nové video ze série IGN First představuje jednoho z vašich možných společníků, svérázně vyhlížejícího Jaala. Jak už to tak u her od BioWare bývá, pokud se chcete nechat překvapit povahou svých parťáků a ve hře, v níž jde především o objevování, si tohle objevování nezkazit tím, že vám videa vykecají půlku zápletky předem, možná video o Jaalovi vynechejte.

Pokud jste ale rozhodnutí, že chcete vědět víc, pokračujte dál. Video vám vysvětlí, že Angařané vedou válku s Ketty, což jsou hlavní záporáci v Andromedě už hezkých osmdesát let. Jak byste asi čekali, moc dobře se to pro Angařany nevyvíjí, i když je třeba říct, že vést gerilovou válku osm desetiletí také není zrovna ukázka naprostého selhání.

Každopádně, Angara jako taková už ztratila svůj status technologicky nejpokročilejší společnosti v Heliosu, protože válka, zotročování a přesun zdrojů do válečného odvětví se na vaší prosperitě projeví. Není tedy ani překvapivé, že když se objeví vaše výprava, nikdo z nich neskáče radostí do vzduchu. Poslední nový druh, který se jim objevil za humny byli Kettové a jak to dopadlo už víte…

Na Angařanech a především Jaalovi, bude zajímavá jejich povaha. Mají tendenci velmi výrazně projevovat emoce, což znamená, že z radosti vás nadšeně objímají a jsou samý úsměv, ve vzteku dají tomu druhému pěstí a jemnější nuance verbální komunikace jsou jim často cizí. Což samozřejmě v jejich společnosti funguje bez problémů, ale co se stane ve chvíli, kdy Angařan jednu natáhne vašemu Kroganovi…?

Mass Effect: Andromeda vychází 23. března na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: IGN (video)

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.