zavřít

Agent 47 bude v Hitmanovi 2 zabíjet výbušnou propiskou

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Vražedné lapálie plešatého zabijáka započnou až příští týden, již nyní ovšem fanoušci mohli rozhodnout o tom, jaký speciální nástroj získají během první mise Elusive Target se Seanem Beanem. Tu budete moct začít plnit týden po vydání hry, mezitím se můžete podívat alespoň na nový trailer.

Výbušné pero předběhlo v hlasování oslepující granát ve tvaru robota a garotu vyrobenou ze sluchátek. Hlasovalo pro něj 42 % hráčů. Pokud ho použijete k zabití Seana Beana v „The Undying“ Elusive Target misi, splníte tím i jednu z výzev s ní spjatou, a navíc vám pero zůstane napořád. Do hry se spolu se zmíněnou misí dostane 20. listopadu, na její splnění budete mít dva týdny.

Samotný Hitman 2 vychází příští úterý, 13. listopadu, na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nový trailer pak neukazuje příliš nového, spíš se chlubí prvními světovými recenzemi, které se zdají být veskrze pozitivní. Na naše hodnocení si zatím budete muset počkat, už nyní se ale můžete těšit na LongPlay s Adamem a Vaškem, kteří si podobně prošli už první sezónu s Agentem 47 v hlavní roli.

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.