zavřít

A od teď nesmí objem motoru přesáhnout 0,5 litru! V F1 2018 vás čekají změny mezi sezónami

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nadcházející formule F1 2018 od Codemasters začínají čím dál tím víc vypadat jako titul, který se nebojí minulým ročníkem vysoko posazené laťky. V prvním vývojářském deníčku jsme se dozvěděli o prohloubení mechanismu vaší mediální osobnosti, druhý deníček se soustředí na výzkum a vývoj vašeho placatého závoďáku.

Vývojových stromů se tentokrát týkají dvě zásadní novinky. Tou první je odlišnost jednotlivých týmů. Každá stáj se soustředí na něco trochu jiného než ostatní a zároveň nikdy přesně nevíte, kam daná vývojová větev vede. Vidíte jen trochu do budoucnosti, ale kvůli druhé zásadní novince si přímočarostí vývoje nejste nikdy jistí.

Tvůrci se totiž rozhodli po vzoru skutečné soutěže implementovat změnu pravidel mezi jednotlivými sezónami. V minulosti touto cestou vznikly systémy DRS a KERS, snížil se objem motoru (a vznikl tak příšerný zvuk formulí), vozidla se dočkala nevkusného „nosu“ a výhled blokující konstrukce.

O změnách budete informování ke konci aktuální sezóny a bude jen na vás, kde utratíte své nastřádané peníze a vývojové body. Touto cestou si můžete ponechat právě vyvinuté nové prvky, nebo se jich zbavit a začít od začátku v souladu s novými pravidly. Nevíte, jak se rozhodnou soupeři, takže napětí při vstupu do nové sezóny je zaručeno.

Novinky v oblasti výzkumu a vývoje by se měli postarat o touhu hráčů pokračovat v hraní i po první odjeté sezóně. V to tedy doufá ředitel hry Lee Mather, a pokud to bude fungovat tak, jak to zní, pak se mu tento záměr asi vyplní. Uvidíme za měsíc. F1 2018 vychází 24. srpna na PC, PlayStaion 4 a Xbox One. Do té doby nás čekají ještě dva další vývojářské deníčky.

Tagy: F1 formule Formule 1 Závodní herní série

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

 • hra F1 2018

  Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ...

  1599 Kč Koupit
 • hra F1 2018

  Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ...

  999 Kč Koupit
 • hra F1 2018 (PC)

  Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.