17minutové video představuje základy Batman: Arkham Origins
zdroj: tisková zpráva

17minutové video představuje základy Batman: Arkham Origins

21. 10. 2013 18:28 | Video | autor: Petr Poláček |

Pokud patříte k hráčům, kterým nevadí, že ještě před vydáním mají možnost vidět pořádný kus hry na videích, čeká na vás v článku 17minutové video z Batman: Arkham Origins. Souvislou ukázkou z počáteční fáze hry vás provedou Ben Mattes a Michael McIntyre z Warner Bros. studia Montreal, které má nejnovější Batman hru na svědomí namísto původních tvůrců z Rocksteady.

Tisková zpráva samozřejmě varuje, že video obsahuje spoilery, ale z vlastní zkušenosti můžu dosvědčit, že nejsou nijak drastické. Kdyby tvůrci plánovali vydat demo, zažili byste v něm zřejmě něco podobného. Ale to je obecný rozdíl mezi videoukázkou a demoverzí, která vám umožní hru vyzkoušet na vlastní pracky. Proto záběry z hraní a samotné hraní nelze stavět na stejnou úroveň. Varování o spoilerech jste ale dostali, takže se s chutí můžete do videa pustit.

...

Na záběrech navštívíte Batmanovu jeskyni, která ukrývá velmi sofistikovaně řešenou tréninkovou plochu, nahlédnete do tajů soubojového systému a vyzkoušíte i Batmanovy nové hračky. Například. Batman: Arkham Origins vyjde pro PC, PS3, WiiU a X360 už v pátek 25. října. Ve stejný den se na trhu objeví i spin-off pro Android a iOS, potažmo 3DS a PS Vita titul Batman: Arkham Origins Blackgate.

Nejnovější články