zavřít

Zahrajte si Hru o trůny díky modifikaci pro Crusader Kings II

Windows

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Zvedněte ruku všichni, co občas zapnete vynikající strategii Crusader Kings II, které Aleš uštědřil s velkou radostí devítku. Výborně. Pokud vám něco říká knižní sága Píseň ledu a ohně nebo alespoň TV seriál Hra o Trůny, můžete si do Crusader Kings II stáhnout modifikaci, která vám všechny ty intriky z knížek a televizní obrazovky přenese do hry, která je na intrikaření a rodových hrátkách postavená.

Současná verze modifikace (nebo konverze, chcete-li) vás uvede do období 16 let před událostmi ze seriálu, kdy Robert Baratheon, Eddard Stark, Jon Arryn, Hoster Tully a Tywin Lannister svrhnou Šileného krále, čímž ukončí období vlády dynastie Targaryenů. Hrát můžete za libovolného feudála z Westerosu i za někoho z Noční hlídky a tvůrci upozorňují, že se rozhodně nejedná o finální verzi modifikace. Rovněž do budoucna plánují zpracovat další období z historie Westerosu a snad se dostanou i k událostem, které nyní sledujete v TV. Podrobnosti o modifikaci najdete na této stránce.

 

Tagy: strategie modifikace

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.