zavřít

Vývoj totální konverze Kingdom Come do Hry o trůny pokračuje

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Zřejmě se stalo přesně to, v co Warhorse Studios s oficiální podporou uživatelských modifikací doufali. Modder Blick Mang, který se pod hlavičkou Seven Kingdoms snaží do kabátku Západozemí převléct třeba i Total War, obnovuje práce na modu, který by měl středověký realismus Kingdom Come přenést do ještě depresivnějšího prostředí seriálové Hry o trůny.

O tomhle modu psal už skoro před dvěma lety Vašek, jeho vývoj totiž začal už před samotným vydáním základního Kingdom Come: Deliverance. Pod názvem Seven Kingdoms: Deliverance by se postupem času měl ukrývat detailní, otevřený svět Říčních krajin během války pěti králů.

Autor modu Blick Mang vývoj pozastavil zhruba před rokem, nyní se k němu ale díky modderským nástrojům zase může vrátit. V mezičase se kromě konverze Seven Kingdoms: Total War věnoval tvorbě modelů a textur. Zatím si tedy můžete prohlédnout pouze běžné pěšáky Starků a Karstarků, další modely by ale měly přibývat. Bude to ovšem běh na dost dlouhou trať. Novinky můžete sledovat na příslušné stránce na ModDB.

Seven Kingdoms: Deliverance Seven Kingdoms: Deliverance

Pokud vás zasazení Hry o trůny láká, budete muset prozatím zamířit jinam. Inspirovat se můžete třeba dalším Vaškovým článkem, který dal dohromady jak oficiálně licencované tituly, tak i zdařilé fanouškovské mody pro populární historické strategie.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: ModDb

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.