zavřít

Vyhlášení soutěže o XCOM a klávesnici s myší od Razeru

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve spolupráci s Cenegou a Razerem jsme pro vás minulý týden připravili soutěž o "docela slušné" ceny v podobě PC, PS3 a X360 verze hry, triček, klíčenek, propisek a... jedné hezké klávesnice a ještě hezčí myšky od Razeru. Zájem o ceny byl, dle očekávání, značný, ale vyhrát mohli pouze tři z vás. Jména trojice šťastlivců najdete po rozkliku společně se správnými odpověďmi na otázky, které vážně nebyly nijak zvlášť těžké. Tak co, usmálo se štěstí právě na vás?

Otázky & odpovědi:

1) Jak zní původní název pokusu o remake první UFO/XCOM hry, z něhož se později vyklubala hra UFO: Aftermath od Altaru? - The Dreamland Chronicles: Freedom Ridge.

2) Která bratrská dvojice byla odpovědná za (nesmrtelný) design prvního a třetího XCOMu? - Julian a Nick Gollopovi.

3) Jaké složení měla "alkoholová" parta, s níž se Pavel pokoušel porazit emzáky při hraní nového XCOMu kvůli recenzi? - Tuzemák, Becher, Vodka a Fernet.

Výherci & Ceny:

1. cena - Andrej Drobisz: PC hra XCOM + Razer klávesnice Black Widow + Razer myš Imperator + tričko XCOM, propiska XCOM, klíčenka XCOM, odznaky XCOM

2. cena - Ilya Zakurdaev: X360 hra + tričko XCOM, propiska XCOM, klíčenka XCOM, odznaky XCOM

3. cena - Samuel Nekola: PS3 hra + tričko XCOM, propiska XCOM, klíčenka XCOM, odznaky XCOM

Upozornění: Ceny budeme posílat až příští týden. Pokud jste vyhráli a verze hry vám nevyhovuje, napište nám co nejdříve, kterou preferujete a zkusíme s tím něco udělat. Bohužel vám ale nemůžeme slíbit, že se to podaří!

Tagy: soutěž

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.