Máte námět či připomínku? Napište nám
Večer plný her v Bio Oko – adventury a to nejlepší z E3
zdroj: Archiv
Téma

Večer plný her v Bio Oko – adventury a to nejlepší z E3

18. 6. 2011 13:00 | autor: Redakce Games.cz |

Co je na každém ročníku herní výstavy E3 nejlepší? Když skončí a můžete se v klidu a postupně prohrabávat vším tím novým materiálem a vybírat z něj to nejzajímavější. Taky to rádi děláme a letos navíc ne zcela zbytečně a jen pro vaši potěchu.  V rámci připravovaného prvního dílu cyklu Press Start na vás v pražském kině Bio Oko čeká 23. června od 20:30 komentované promítání trailerů z nejzajímavějších titulů, které jsme na letošní E3 viděli a vyzkoušeli. Jde však pouze o jednu z mnoha aktivit, které pro vás pořadatelé Bohdan Heblík a Pavel Dobrovský s naší mediální a jinou podporou připravují.

Zvětšit zdroj: Archiv

Hlavní náplní každého dílu Press Start bude hlubší seznámení s jedním z videoherních žánrů, jako první přijdou na holení adventury. Na programu bude rozhovor s Jaromírem Plachým, šéfem českého projektu Botanicula z produkce Amanita design, doplněný o 20 minutovou ucelenou ukázku ze hry a dále přednáška novináře Petra Ticháčka, mapující historii jednoho z nejstarších herního žánru až do současnosti.

Po skončení oficiálního programu bude následovat prostor pro nějaký ten drink či dva, abyste mohli všechno pořádně probrat mezi sebou i s pořadateli. Lepší výzvu k tomu, abyste se přišli podívat už nemáme, zkrátka se vám zaručujeme vlastními krky, že to bude zajímavý a přínosný večer o hrách, v tomto případě hlavně adventurách. Další informace najdete brzy na homepage celé akce, svoji účast potvrďte na Facebookových stránkách (je to lepší, ale není nutné, prostě přijďte). A nezapomeňte o tom říci všem svým kamarádům: čím víc nás bude, tím větší zábava.

Nejnovější články