zavřít

Třeste se, v EVE Online začnou řádit vývojáři

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

S vánoci přichází i na New Eden a tedy i EVE Online doba svátků... a do nich zjevně patří i možnost, že vás zlikviduje flotila chechtajících se vývojářů z CCP. Letos se jednoduše bude opakovat stejná věc, jako loni – Dev Incursion, tedy chvíle, kdy CCP zapomene na to, že ve hře být může, ale nemělo by provádět nějaké velké haló a vydá se dělat, jak to říct jinak než... bordel.


Oč jde? Citujme oficiální prohlášení: „V některém momentu v rámci nadcházejících dnů náhle uslyšíte zprávy skrze zpravodajské kanály, sociální média a fóra, že se v Polaris zformovala masivní flotila CCP a hodlá si udělat zábavnou cestu. Jakmile tohle uslyšíte, buďte ujištěni, že se něco špatného stane (protože co jiného znamená banda vývojářů v jedné flotile?). Flotila následně opustí Polaris a použije to, čemu vojenští experti říkají „devhax“, aby se objevila v pečlivě zvoleném systému někde na New Eden. Tam se usadí a snese strašlivou mstu na kohokoliv, kdo jí přijde do cesty“.


Zábavnost eventu jasně tkví v tom, že hráči dostanou jednoho nepřítele, s nímž se budou muset vypořádat – a navíc to budou známí vývojáři. Ti se samozřejmě nebudou držet zpátky a zničí kohokoliv, kdo se na ně vrhne. Už loni napáchali pořádnou škodu. Letos by prý byli rádi, kdyby někdo přiletěl s Titanem, že by si jednoho rádi zničili... A co je nejlepší pro nás, kteří rozumně konstatovali, že nemají sílu znovu ve hře začínat – celý event bude vysílán na CCP Own3d kanálu.

Tagy: sci-fi RPG vesmírný mmo

Zdroje: EVE Online

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.