Test Virtual Console pro Wii U a další články z Konzolista.cz
zdroj: tisková zpráva

Test Virtual Console pro Wii U a další články z Konzolista.cz

27. 7. 2013 13:29 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Kolegové z Konzolista.cz se tenhle týden podívali na zoubek platformě Virtual Console na Wii U, zrecenzovali nejnovější nintenďácký kousek Pikmin 3 pro Wii U a přinesli rozsáhlé preview graficky vymazleného next-gen JRPG Final Fantasy XV. Vedle toho ale nabízí tradiční nálož celé řady dalších zajímavých informací, jejichž přehled najdete v článku. Než se na ně vrhnete, stojí za připomenutí, že i kolegové z Konzolista.cz mají svou stránku na Facebooku, kterou se vyplatí sledovat.

Zaklínač 3: Divoký hon vyjde na všechny platformy zároveň - Jednou z nejlépe vypadajících her nové generace je určitě Zaklínač 3: Divoký hon od vývojářů z polského studia CD Project RED. Nedávno bylo oznámeno, že hru vydá v Severní Americe společnost Warner Bros, přičemž v tiskové zprávě se objevila jedna důležitá informace i pro nás konzolisty. Bylo totiž potvrzeno, že hra vyjde zároveň na všechny oznámené platformy, mezi něž patří vedle PC také Playstation 4 a Xbox One.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Kinect Sports Rivals odložena na jaro 2014 - Konzole Xbox One se bude od začátku prodávat s novou verzí kamerky Kinect, která má být údajně desetkrát přesnější než její předchůdce. Jak se ale zdá, na začátku ji bude možné využít jen pro chat s kamarády, případně hlasové ovládání konzole, pokud nepočítáme menší podporu v klasických hrách. Tento týden totiž vývojáři z RARE oznámili, že do listopadu nestihnou dokončit sportovní kolekci Kinect Sports Rivals, která nově vyjde až na jaře příštího roku.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Horor Forgotten Memories vyjde na PS3 a PS4 - V dubnu vývojáři ze studia Psychoz Interactive oznámili, že jejich iOS exkluzivní hororová hra Forgotten Memories se objeví i na konzoli Nintendo Wii U. Poté jim podala pomocnou ruku Sony, takže minulý měsíc dodatečně potvrdili verzi pro Playstation Vita. Tím ale rozšiřování platforem nekončí, protože tento týden bylo oznámeno, že Forgotten Memories vyjde i na konzole Playstation 3 a Playstation 4.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Sony potvrzuje film Gran Turismo - Sony Computer Entertainment UK tento týden potvrdila dřívější spekulaci, že se v současnosti připravuje film podle populární závodní série Gran Turismo. Více informací odmítla firma sdělit, takže si musíme na další podrobnosti počkat. Server The Wrap uvedl, že v roli producentů bude na film dohlížet zkušené duo Michael de Luca a Dana Brunetti (The Social Network a Fifty Shades of Grey).

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Spekulace: Guerrilla Cambridge připravuje Heavenly Sword 2 pro PS4 - Heavenly Sword byla kvalitní akce pro Playstation 3 s dobrým příběhem a hlavně nezapomenutelnou rudovlasou hrdinkou Nariko. Fanoušci si od vydání přejí druhý díl, ale ten stále ne a ne přijít. Nyní svitla naděje, protože podle posledních informací či spíše spekulací je hra Heavenly Sword 2 skutečně ve vývoji pro Playstation 4, přičemž má na ní pracovat studio Guerrilla Games, tedy jeho pobočka v Cambridge.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Nové informace o Basement Crawl pro PS4 - Vývojáři ze studia Bloober Team (A-Men pro Playstation Vita) v současnosti připravují hru Basement Crawl. Server IGN na ni přinesl kratší preview, z něhož jsme se dozvěděli, že jde o hardcore 2.5D akci, hodně inspirovanou hrami Bomberman a Spy vs. Spy.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

SCE Japan: The Last Guardian je stále ve vývoji, tvůrce Gravity Rush pracuje na nové hře - The Last Guardian je zřejmě prokletá hra. V posledních měsících se spekuluje, že pro Playstation 3 byla zrušena, přičemž v současnosti má být ve vývoji pro Playstation 4. Sony nic oficiálně nepotvrdila, jen neustále tvrdí, že se na hře stále pracuje, takže není zrušena. „Pracujeme na hře Knack, stejně tak v našem studiu vyvíjíme The Last Guardian a Toyama-san (tvůrce Gravity Rush) rovněž na něčem pracuje,“ řekl v rozhovoru Gavin Moore, šéf studia SCE Japan.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

První trailer na Atomic Ninjas - České studio Grip Games (MiniSquadron, 5-in-1 Arcade Hits, One Epic Game nebo naposled Foosball 2012) v květnu oznámilo, že pracuje na multiplayerové akci Atomic Ninjas pro konzole Playstation 3 a Playstation Vita, na kterých vyjde už během letošního léta. Zatím jsme mohli posuzovat hru jen z několika obrázků a informací. První trailer přišel až začátkem týdne, přičemž ve zhruba dvou minutách ukazuje spoustu gameplay záběrů.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Informace o hře Ratchet & Clank: Nexus - Vývojáři ze studia Insomniac Games nedávno oznámili Ratchet & Clank: Nexus, která má ukončit celou Playstation 3 ságu dvou oblíbených protagonistů. Původně mělo být oznámení už na E3, ale poté došlo k rozhodnutí, že bude lepší počkat, aby hra nezapadla. Od oznámení se sem tam dozvídáme další zajímavé informace, takže jsme se rozhodli vše sepsat do jednoho článku v bodech, abyste věděli, co vás čeká.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Další tuny zajíámavých informací, článků, obrázků a videí najdete na Konzolista.cz

Nejnovější články