zavřít

Tajná hra od BioWare je Mass Effect 3, uklouzlo ruské Sony

Windows

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Na 11. prosince naplánované odhalení nové hry od BioWare, která se nám před očima prohnala v krátkém teaseru tento týden, začíná pomalu ztrácet na napínavosti. Zatímco na Facebook stránce BioWare se včera objevila další nápověda v binárním kódu, která po přelouskání odhalila URL odkazující na stránky britské tajné služby, ruská Sony se na napovídání vykašlala a na svém Twitteru uvedla, že tajnou hrou je Mass Effect 3.

Hrubý překlad tweetu, který byl už v mezičase logicky smáznut, ale naštěstí byl zachován pohotovostí Riptenu, zní takto: „BioWare předvedli ve VGA teaseru první záběry z Mass Effect 3.“

Pokud je to pravda a český Eurogamer tvrdí, že to má od potvrzeno od informovaného zdroje, padly by tím všechny teorie o možném multiplayer spin-offu, reinkarnaci mech akce Shattered Steel a bůhví jaké ještě další, se kterými na základě nápověd internetový spekulanti v mezičase operovali.

Samozřejmě by to krom jiného znamenalo, že se Mass Effect 3 objeví na PS3 (ne, že bychom to nečekali), kam v lednu příštího roku zamíří ultimátní edice Mass Effect 2 s všemi DLC a vysvětlením prvního dílu prostřednictvím interaktivního komiksu.

Tagy: akční RPG playstation

Zdroje: VG247,Ripten,Eurogamer, Neogaf fóra, Holdstartselect

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.