zavřít

SCII: Heart of the Swarm čeká pompézní zahájení prodeje

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud se, stejně jako miliony hráčů po celém světě, chystáte na dnešní, respektive zítřejší, vydání Starcraft II: Heart of the Swarm, jistě vám přijde vhod menší přehled toho, co Blizzard po celém světě chystá. Není toho málo, proto by bylo lepší, kdybyste se podívali na celé summary, které má Blizzard na svých stránkách včetně streamu. V rámci launchových eventů vás může nejdříve zajímat evropský, který se koná ve Versailles.

V případě, že tam náhodou nejste, vězte, že bude k dispozici live stream. Co se týče samotného spuštění hry, je tu další názorná tabulka, která vám může přijít vhod. Pro region střední Evropy jde o minutu po půlnoci, kdy bude spuštěn prodej v prodejnách i online a zprovozní se servery. Ale pokud náhodou nejste v České republice nebo časové zóně pro střední Evropu, podívejte se sem.

Jste také zvědaví, jak servery zvládnou nápor? Alan Dabiri, šéf přes softwarový engineering říká: Poučili jsme se z předchozích launchů, včetně Wings of Liberty a uděláme vše proto, aby to tentokrát bylo bezproblémové. Máme výhodu toho, že pracujeme na už existující platformě, která se několik let vyvíjela“.

Mimochodem, co se týká dalšího, „protosského“ dílu, který nese podtitul Legacy of The Void, Blizzard už na něm pracuje. Dustin Browder se vyjádřil: „Už pracujeme na příběhu, skriptech a misích Legacy“. Dle svých dalších prohlášení se bude tým snažit, aby zde nebyl takový odstup, jako byl mezi vydáním Hearth of the Swarm a Wings of Liberty, ale „rychlý vývoj hry není něco, v čem bychom nějak vynikali. Uděláme, co budeme moci, abychom zkrátili čas mezi expanzemi“.

Tagy: strategie sci-fi multiplayer realtime

Zdroje: CVG,Shacknews,Blizzard

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.