zavřít

Rayman 4 a Heroes of M&M V ve vývoji?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V záznamu z chatu o hře Rayman se objevil dlouhý seznam otázek a především odpovědí, týkajících se z valné většiny právě třetího dílu této oblíbené arkády.

Pokud jste její příznivci, určitě si přečtěte vše, nám ostatním bude stačit vědět, že hra v Evropě oficiálně vychází už 20.března (demo si můžete stáhnout zde). Jak tvůrci hry z UbiSoftu prozradili, čeká nás celých 56 map, tj. 46 map v 11 prostředích, 1 finální mapa a 9 bonusovek. Co se týče grafické karty, pro velmi hladký chod vývojáři doporučují alespoň GeForce3 nebo Radeon 8500, ale postačí samozřejmě i slabší. Nejzajímavější dotaz byl asi až ten úplně poslední, týkající se plánů na Raymana 4. Odpověď byla kladná, pouze s dodatkem, že toto pokračování bude úplně jiné a obligátním závěrem, že více není možné v tuto chvíli sdělit. Uvidíme tedy později. Pro ty, kteří se již těší na Raymana 3: Hoodlum Havoc, tu je i odkaz na nové video (3,1 MB), uvolněné u příležitosti vydání verzí pro PS2 a Xbox.

Další spekulace, které se na internetu objevily, hovoří o povaze Heroes of Might & Magic V. Maeglin, což je přezdívka pracovníka marketingu v 3DO, se údajně velmi rozplýval nad umělou inteligencí, která bude v pětce předělána. To, co občas hráči zažívali v HoMM IV, prý už nikdo neuvidí. O pátém pokračování této fantasy tahové strategie se již spekuluje delší dobu, ačkoliv zatím vyšly pouze dva datadisky pro čtyřku; tím druhým byl nedávno Winds of War. Pokud si chcete přečíst výše citované spekulace v originále a zajímají vás i reakce zahraničních fanoušků (veskrze skeptické), mrkněte se na tato diskusní fora.

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.