zavřít

Rainbow Six Siege si o víkendu opět můžete zahrát zdarma

PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kdo v dnešní době nehraje nějakou týmovou střílečku, jako by nežil. Ubisoft si je toho dobře vědom a do své Rainbow Six Siege vás chce nalákat bezplatným hraním ode dneška do neděle. Během víkendu budete mít přístup ke všem módům a mapám a váš postup se přenese do plné hry v případě, že si ji koupíte. Přesně pro tenhle případ jsou do pondělí připravené taky slevy.

Víkend bezplatného hraní startuje dnešní 18. hodinou a skončí v neděli 17. února v 21:00. Pokud Rainbow Six Siege nevlastníte, můžete si už teď spustit preload, abyste si hru stihli stáhnout a večer do ní skočili rovnýma nohama. Pokud jste naopak veteráni, připravte se na příval zmatených nováčků.

Všichni odemčení operátoři a levely se vám v případě nákupu plné verze přenesou, takže se o ně nemusíte bát. Ubisoft trochu zrevidoval existující verze startovního balíčku a zlevnil staré operátory, které si musíte dokoupit, což je dobrá příležitost i pro ty z vás, co Siege sice delší dobu hrajete, ale nemáte odemčené úplně všechno.

Základní edici na PC do pondělka pořídíte s padesátiprocentní slevou za deset eur, u ostatních balíků cena klesla o 45-70 %. Deluxe edici, která obsahuje všech osm operátorů z první sezóny, pořídíte na konzolích za tři stovky českých korun.

Tagy: akční multiplayer tipy na víkend

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.