Next Car Game ruší Kickstarter, pokračuje na vlastní pěst
zdroj: tisková zpráva

Next Car Game ruší Kickstarter, pokračuje na vlastní pěst

25. 11. 2013 15:14 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Finští Bugbear, kteří stojí hlavně za sérií FlatOut, předčasně ukončili svůj kickstarterový projekt ke hře Next Car Game. Důvodem bylo střízlivé pozorování, že s pár dny do konce projektu se požadovaných 350 tisíc dolarů prostě nevybere. Dva a půl tisíce podporovatelů dohromady dalo slušných, leč nedostačujících 80 tisíc dolarů.

Next Car Game přitom má vlastní crowdfundingový program na svých stránkách, kde se nasbíralo 150 tisíc dolarů. Takže mi přijde kickstarterových 350 tisíc jako příliš odvážný cíl a zároveň už by vybraná částka podle mě stála za nový pokus, na jehož konci by bylo méně peněz, ale byly by.

Ale to Bugbear zjevně nechtějí. „Rozhodli jsme se zaměřit své úsilí na předobjednávkovou kampaň. My Finové se tak snadno nevzdáváme a jsme plně odhodláni hru dokončit s prostředky, které nám naši fanoušci dali. Ve finštině máme výraz 'sisu', což znamená síla vůle a sázíme na to, že trochu sisu má v sobě i každý z vás.“

Všichni, kdo si hru skrze příspěvek předobjednali, se nyní mohou vrhnout na hratelnou ukázku z testovacího polygonu. Jeho demonstraci najdete i na přiloženém videu a pokud vás zaujal, nezbude, než vás nasměrovat na oficiální stránky, kde najdete další informace a také možnost podpořit vývoj Next Car Game.

...

Nejnovější články