zavřít

Mobile Forces a The Sum of All Fears gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po včerejší aktualizované demoverzi akční hry s názvem Mobile Forces zde pro Vás máme oznámení, že je tento titul hotov a v evropských obchodech by se měl prostřednictvím společnosti Majesco objevit už od 31.

května. Mobile Forces je akční hra na Unreal enginu, v níž si prostě vyberete jeden ze dvou týmů a pokusíte se všemi dostupnými prostředky vyhrát souboj naplněním daných cílů. Plná verze hry se pochlubí hned jedenácti multiplayerovými mapami a osmi módy. Více informací o této hře získáte v našich dřívějších zprávách nebo prvních dojmech.

Druhým titulem, který dospěl do fáze gold, je jiná akční hra - The Sum of All Fears. Její filmová předloha zpracovaná podle novely Toma Clancyho nese stejný název a bude mít premiéru v USA a Kanadě 31. května. I hra by se v těchto lokalitách měla souběžně s filmem objevit v obchodech. Čeští hráči i diváci si budou muset počkat až do 5.září, kdy bude film uveden do našich kin. Plná verze hry Vám nabídne 11 single-player misí, 6 multiplayerových map (včetně vlastních kanceláří vývojářské společnosti Red Storm), 15 různých druhů zbraní v singlu, 28 v multi a mnoho dalšího. Do naší galerie dnes přibylo také několik nových obrázků.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.