zavřít

Masters of Anima připomíná starého dobrého Overlorda

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Téma autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Plnohodnotného třetího dílu Overlord se asi jen tak nedočkáme a asi se nestane, že by ho Masters of Anima zastoupila. Přesto si myslím, že mu nebude dělat žádnou ostudu. Sice zde nejsou potrhlí goblini v přilbách z dýní, kteří prohání ovce po paloucích a odpadá tím tak důležitá složka humoru, ale mít kontrolu nad stovkou věrných strážců je stále atraktivní prvek.

Masters of Anima se stáváte jedním z titulních mistrů, kteří ovládají síly rovněž titulní Animy. Ta propůjčuje magické vlastnosti nejen vám, ale i vámi ovládaným strážcům. Ti se navíc dělí na různé druhy podle využití – někteří jsou dobří v boji, jiní zase pomohou s překonáním překážek.

Poměrně důležitým prvkem je vítr, který lomcuje zemí Spark a před nímž se musíte chránit například větrnými stěnami, které pro vás vyzdvihnou strážci golemové ze země. Jinak budete odfouknuti do nekonečna a možná ještě dál.

Ale kromě přírodních živlů vám budou stát v cestě i zplozenci záporáka Zahra. Někdy půjde o pouhé pěšáky, jindy o elitní válečníky a dostane se samozřejmě i na souboje s přehnaně gigantickými bossy.

Je nemožné v tuhle chvíli hodnotit hratelnost, ale grafická stránka si mě svou lowpoly stylizací naprosto získala. A vzhledem k tomu, že se počítá i se Switchem, mám ohledně koupě jasno. Masters of Anima vyjde 10. dubna i na zbylých platformách – PC, PlayStation 4 a Xbox One – za 20 eur.

Tagy: strategie fantasy

Zdroje: AllGamesDelta

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.