Lednové Games with Gold přinesou na Xbox dvě bezvýrazné hry a dva veterány
zdroj: tisková zpráva

Lednové Games with Gold přinesou na Xbox dvě bezvýrazné hry a dva veterány

2. 1. 2018 13:38 | Téma | autor: Václav Pecháček |

Nový rok, nové hry. Xboxové předplatné Games with Gold jich v lednu nabídne celou čtveřici, i když je pravda, že nové vlastně nejsou, a soudě dle našich recenzí nejsou ani zrovna super skvělé. Vím, že darovanému oři se na chrup nekouká, ovšem když vám toho koníka někdo pronajímá za 60 dolarů ročně, nějaká ta dentální inspekce je asi namístě. Pojďme se tedy blíže podívat na to, jaké hry v Xboxu rozdávají.

Od 1. do 31. ledna si můžete na Xbox One vyzvednout The Incredible Adventures of Van Helsing III. Poslední díl trilogie diablovek od Neocore Games vás sice nechá přesně dle žánrových tradic zabíjet nekonečné zástupy monster, ale Vilémovi to bylo trochu málo, a tak ve své recenzi téhle „obyčejné rubačce“ nadělil nepříliš úctyhodnou pětku.

Zombi zdroj: tisková zpráva

Ještě hůř u nás dopadl survival Zombi, který na Xbox One čeká od 16. ledna do 15. února. Jde o port oblíbené ZombiU z konzole Wii U, která ovšem při předělání na ostatní systémy přišla o své unikátní ovládání, a tím pádem i pořádný kus atraktivity. A tak z toho v recenzi Honzy Slavíka byla čtyřka, protože „výsledkem je nezajímavá a nezáživná hra“.

Tomb Raider: Underworld zdroj: tisková zpráva

Další dva kousky u nás dopadly lépe, ale na herní poměry jde o stárnoucí veterány. Však si je můžete zahrát i na Xbox 360 (Xbox One pak využije zpětnou kompatibilitu). První z nich, Tomb Raider: Underworld, dorazil 1. ledna a zpátky do placeného podsvětí zmizí 15. Lara se tu snaží najít Thorovo kladivo a v recenzi si za to odnesla sedmičku.

Army of Two zdroj: tisková zpráva

Posledními pány na holení jsou žoldáci z kooperační střílečky Army of Two. Ta na vás čeká od 16. do 31. ledna a přinese akční jízdu skrz celý svět od Afghánistánu až po Jižní Koreu. Místo poklidného obdivování památek vás ale čeká rockový koncert kulek, raket a vybuchujících granátů. Na cestu si s sebou můžete vzít kamaráda nebo umělou inteligenci, a kdyby vás zajímala naše prastará recenze, vězte, že se nad ní stejně jako nad Larou skví sedmička.

zdroj: Vlastní

Nejnovější články